Ubytovanie vo Valči

Vitajte v Snowland Apartments

OBJAVIŤ VIAC
Rezervácia pobytu telefonicky
+421 903 484 934
Rezervácia pobytu e-mailom
recepciahumno@snowland.sk
Čo ponúka Snowland Apartments?

Moderné, komfortné a rodinné

Hľadáte pokojné, no zároveň moderné miesto so skvelými službami? Práve ste ho našli. Naše ubytovanie nájdete vo Valčianskej doline, ktorá sa nachádza v pohorí Malá Fatra. Naše ubytovacie zariadenia tvorí Penzión Deer a Apartmány GOLF&SKI, ktoré sú od seba vzdialené len na pár krokov. Práve vďaka tomu vieme našim hosťom ponúknuť široký výber izieb a apartmánov. Nájdete u nás izby pre páry, rodinné izby či luxusné apartmány.

Pozrite si bližie informácie o možnostiach ubytovania

penzion deer

Penzión DEER

Nachádza sa pár metrov od svahu v centre strediska Snowland. Ponúka rodinné izby pre 4 osoby alebo izby pre dve osoby. K dispozícií je bar, lyžiareň a blízke parkovisko. Viac informácií
apartmany golf&ski

Apartmány GOLF&SKI

Nachádza sa približne 100 metrov od strediska Snowland. Ponúka izby pre dve a tri osoby, luxusné apartmány pre tri a štyri osoby. K dispozícií je bezplatné parkovanie. Viac informácií
Aké sú naše priority?

Užite si dovolenku v pokoji a bez starostí

U nás si príde na svoje každý

Snowland Apartments ponúka moderne zariadené izby a apartmány naozaj pre každého. Penzión Deer disponuje izbami pre páry a izbami vhodnými pre rodiny.

V Apartmánoch GOLF&SKI zase nájdete okrem izieb pre dvoch aj izby pre tri osoby a luxusný apartmán pre tri alebo štyri osoby. Vybrané apartmány majú k dispozícii spoločenskú miestnosť, alebo zariadenú kuchyňu.

V niektorých izbách a apartmánoch sa nachádza balkón alebo samostatná terasa, na ktorej si môžete vychutnať východ či západ slnka.

Dostupnosť služieb na pár krokov

V stredisku Snowland sa nachádza reštaurácia Humno, a hneď v blízkosti nájdete Hotel Impozant. Tu môžete využiť napríklad wellness po náročnom dni na svahu. Skvele zregenerujete svoje telo a naberiete silu na ďalší deň.

Apartmánový dom GOLF&SKI sa nachádza hneď vedľa strediska. Vzdialenosť od reštaurácie Humno je približne 100 metrov.

Rezervujte si svoju izbu v Snowland Apartments.

Zarezervujte si pobyt ešte dnes a príďte si naplno vychutnať oddych, ktorý tu na vás čaká.

REZERVOVAŤ TERAZ