Moderné a komfortné ubytovanie

Vitajte v Apartmánoch Snowland

OBJAVIŤ VIAC
Rezervácia pobytu telefonicky
+421 903 705 866
Rezervácia pobytu e-mailom
ubytovanie@snowland.sk
REZERVOVAŤ ONLINE
Snowland Apartments & Residences

Prečo práve apartmány Snowland?

Hľadáte ticho, pokoj, no zároveň moderné ubytovanie so skvelými službami? Apartmány Snowland nájdete vo Valčianskej doline, ktorá sa nachádza v pohorí Malá Fatra. Naše ubytovacie zariadenia sa skladajú z Penziónu Deer a Apartmánového domu GOLF&SKI, ktoré sú od seba vzdialené len na pár krokov. Práve vďaka tomu vieme našim hosťom ponúknuť široké spektrum izieb, apartmánov a služieb. Nájdete u nás izby pre páry, rodinné izby či luxusné apartmány. To všetko je doplnené o príjemný personál, ktorý je vždy nablízku v prípade potreby.

Aké sú naše priority?

Užite si dovolenku v pokoji a bez starostí

U nás si príde na svoje každý

Snowland Apartments ponúka moderne zariadené izby a apartmány naozaj pre každého. Penzión DEER disponuje izbami pre páry a izbami vhodnými pre rodiny.

Apartmánový dom GOLF&SKI ponúka možnosť ubytovania až troch osôb a apartmány pre páry, rodiny ale aj pre tri osoby. Vybrané apartmány majú k dispozícii spoločenskú miestnosť, alebo zariadenú kuchyňu.

V niektorých izbách a apartmánoch sa nachádza balkón alebo samostatná terasa, na ktorej si môžete vychutnať východ či západ slnka.

Dostupnosť služieb na pár krokov

V areáli Snowlandu sa nachádza reštaurácia Humno, a hneď v blízkosti nájdete Hotel Impozant. Tu viete využiť napríklad privátny wellness po náročnom dni na svahu. Skvele zregenerujete svoje telo a naberiete silu na ďalší deň. Večer môžete stráviť na bowlingu s partiou priateľov.

Apartmánový dom GOLF&SKI sa nachádza hneď vedľa strediska. Vzdialenosť od reštaurácie Humno je približne 100 metrov.

Rezervujte si svoju izbu v apartmánoch Snowland

Zarezervujte si pobyt ešte dnes a príďte si naplno vychutnať oddych do Snowlandu.

REZERVOVAŤ TERAZ
🍪